Deze lezing wordt tegelijkertijd ook uitgezonden via ons YouTube-kanaal en blijft er daarna ook staan
Gratis webinar van ongeveer 1 uur met eerst een uitleg over het onderwerp en daarna een Q&A: de deelnemers zijn niet zichtbaar of hoorbaar maar kunnen wel vragen stellen via een Q&A knop. Achteraf krijg je een terugkijk-link.
Wat hebben kippen en spiritualiteit met elkaar te maken?
Ronald Van de Peppel schreef een boek over zijn liefde voor kippen en wat dat bijdraagt aan zijn spirituele inzichten.
Deze avond gaat over het ontstaan van het verhaal: "de kip die leerde vechten".
Dit verhaal neemt je in een vertelling mee naar het feit dat spiritualiteit een alledaags gegeven is. Hoe leef je met een zo groot mogelijke kwaliteit? Wat doe je met pijn en tegenslagen? Hoe gebruik je elke gebeurtenis in je leven als een instrument om te groeien? En natuurlijk is het een natuurverhaal, waarin Ronald zijn grote liefde voor de genialiteit van de natuur met je deelt.
Zie op ons YouTube kanaal ook enkele filmpjes met Ronald
Door Ronald Van de Peppel
Ronald van de Peppel reisde tien jaar de wereld rond en bezocht vele grote Meesters. In de jaren ´80 volgde hij vier jaar training in auralezing en healing. Hij werd door Joska Soos ingewijd als sjamaan en is één van de eerste Reikimeesters van West Europa. Hij werkt momenteel als auralezer, cursusleider, healer, schilder en schrijver.
GRATIS (vooraf inschrijven) na inschrijving ontvang je direct een mail met de zoom-link om deel te nemen (niet gekregen? Check je junkmail)
Meer activiteiten door Ronald Van de Peppel