Her-bron jezelf
Activiteiten over innerlijke groei, creativiteit,
esoterie, gezond leven en zo veel meer...

Zoek Activiteiten

       


Lezing : Waar zijn we in Gods naam mee bezig?

Interactieve webinar van ongeveer 2 uur die diep ingaat op het onderwerp. Iedereen die inschrijft krijgt achteraf een terugkijk-link die 30 dagen te bekijken is, dus je kunt ook inschrijven als je de avond zelf niet kunt.

Indien je wenst ben je tijdens de lezing zichtbaar en hoorbaar en kun je je vragen zelf stellen. 

Een interactieve webinar over onze persoonlijke zoektocht naar de zin van ons leven.
We maken een reis door de eeuwen heen en zien hoe ons Godsbesef zich steeds aanpaste aan een veranderende wereld.
En wat blijft er over? Hoe beleven we op een zinnige manier een Opperwezen, zodat onze levenskwaliteit samen met de mensen om ons heen stijgt?

Zie op ons YouTube kanaal ook enkele filmpjes met Ronald

Door Ronald Van de Peppel

Ronald van de Peppel reisde tien jaar de wereld rond en bezocht vele grote Meesters. In de jaren ´80 volgde hij vier jaar training in auralezing en healing. Hij werd door Joska Soos ingewijd als sjamaan en is één van de eerste Reikimeesters van West Europa. Hij werkt momenteel als auralezer, cursusleider, healer, schilder en schrijver.


Leden: 11 euro Niet-leden: 12 euro

ZOOM (webinar)

do 27 apr 2023, 20u-22u

Prijs:
Leden: 11 euro
Niet-leden: 12 euro

indien u de dag voor de webinar of vlak voor de webinar inschrijft, gelieve te laten weten dat je betaald hebt
Vooraf inschrijven

Meer activiteiten door Ronald Van de Peppel

DatumSoortTitelPlaats
za 25 mrt 2023CursusReiki weekend inwijding eerste graadHeffen
do 27 apr 2023LezingWaar zijn we in Gods naam mee bezig?ZOOM (webinar)
za 10 jun 2023CursusReiki weekend inwijding eerste graadHeffen
za 17 jun 2023CursusEnergie bewustzijnsdagHeffen
za 24 jun 2023CursusTelepathische communicatie met dierenHeffen