Her-bron jezelf
Activiteiten over innerlijke groei, creativiteit,
esoterie, gezond leven en zo veel meer...

Zoek Activiteiten

       


Cursus : Wat kan de Tarot jou leren over jouw leven?

Online interactieve live cursus, waarbij enkele mensen op locatie mee kunnen doen. Geen voorkennis nodig. Achteraf krijg je de opname waarop enkel de lesgeefster zichtbaar is. 

Deze dag gaan we op een speelse manier met de tarotkaarten werken om meer inzicht in onszelf en ons leven te krijgen zonder dat je daarvoor iets van de tarot hoeft te kennen, we gaan de tarotkaarten bespreken maar vooral via praktisch werken ontdekken welke wijsheden de kaarten ons kunnen meegeven over onszelf en over het leven en de situaties die we meemaken. Een leuke gelegenheid om tegelijkertijd jezelf en ook de tarotkaarten beter te leren begrijpen. De tarotkaarten van de grote Arcana worden uitgelegd naar aanleiding van kaarten die je deze dag voor jezelf en je huidige levenssituatie hebt getrokken.

We gebruiken de tarot vooral ter verdieping van je inzicht in jezelf en je leven. 


Het is zeker niet de bedoeling om allerlei spectaculaire voorspellingen te gaan doen, integendeel, we gebruiken de tarot op een verstandige, verantwoordelijke manier, die opbouwend is in je leven en je vooruit helpt, we blijven in het hier en nu, maar de inzichten die je in deze workshop krijgt zijn altijd zeer verhelderend!

Je hebt wel een set Tarot kaarten nodig voor de online versie van deze cursus  (indien je in Antwerpen volgt kun je er een lenen ter plaatse). Indien je ze nog niet hebt, schaf er dan een aan. je mag zelf weten welke, maar de meest gebruikte tarot is de Rider Waite Tarot.

Zie hier ook een filmpje over de tarot met Margot Dorren

Door Margot Dorren

Margot Dorren is reeds meer dan 25 jaar met zelfkennis, esoterie en de tarot bezig en geeft consulten, cursussen en workshops, vooral gericht op inzicht in jezelf en de situaties waarin je je bevindt om van daaruit het begrip te laten ontstaan wat je eraan kunt doen. Het is voor haar vooral belangrijk dat er op een wijze en verantwoorde manier met de tarot en esoterie in het algemeen wordt omgegaan. Ze is tevens oprichtster van de kleine bron vzw, lees meer op www.margotdorren.be


Leden: 52 euro Niet-leden: 55 euro

Antwerpen en Zoom-online

vr 07 jul 2023, 13-17u30

Deelname:
Leden: 52 euro
Niet-leden: 55 euro


Vooraf inschrijven

Meer activiteiten door Margot Dorren

DatumSoortTitelPlaats
vr 23 jun 2023CursusLeren werken met verschillende orakelsystemen2000 Antwerpen
do 06 jul 2023CursusOefenen met de Tarot en techniekZOOM (webinar)
vr 07 jul 2023CursusWat kan de Tarot jou leren over jouw leven?Antwerpen en Zoom-online
ma 10 jul 2023CursusOefenen met de Tarot en techniekZOOM (webinar)
vr 14 jul 2023CursusDe diepzinnige Osho Zen TarotAntwerpen en Zoom-online
ma 21 aug 2023CursusOefenen met de Tarot en techniekZOOM (webinar)
vr 25 aug 2023CursusHer-ken jezelf en de stappen die nu goed voor je zijn 2000 Antwerpen
ma 11 sep 2023CursusDe wijsheid van de Tarot: De grote ArcanaZOOM (webinar)
do 14 sep 2023CursusDe wijsheid van de Tarot: De kleine ArcanaZOOM (webinar)
ma 18 sep 2023CursusOefenen met de Tarot en techniekZOOM (webinar)